VZHŮRU NA DOVOLENOU CARAVANEM OD NÁS...

Využijte aktuální slevové nabídky na poslední volné obytné vozy na SRPEN.

Letní sezóna běží v plném proudu a my navazujeme na úspěšnou akci, která proběhla v červenci. Proto vyhlašujeme Last Minute nabídku na poslední volné obytné vozy, které si můžete pronajmout v srpnu. Last minute sleva platí na nově uzavřené objednávky v měsíci srpnu*. Při online rezervaci Vám bude sleva zohledněna až při potvrzení rezervace pronájmu naším koordinátorem. Nebojte se cestování caravanem, vyzkoušejte si moderní kempování a svobodu pohybu. S BARTH Caravanem prostě zaparkujete, kde se vám líbí a okamžitě bydlíte

 

Připomínáme, že jako BONUS k pronájmu v letních měsících dostanete kromě dálniční známky pro Českou republiku a Rakousko také na požádání dálniční známku do Maďarska, Slovinska, Slovenska. Abychom vám umožnili poznat co nejvíce zajímavých míst, nabízíme možnost zapůjčení knižních průvodců na cesty, a to zcela zdarma. Jistě také oceníte bezdrátové WiFi připojení, které v každém voze poskytujeme zdarma.

LAST MINUTE SLEVA 10%

Aktuálně máte poslední šanci rezervovat tyto obytné vozy se slevou v termínu:

CYRIL  ~ pá 23.8. - čt 29.8.
RICKY  
~ po 26.8. - pá 30.8.
VAŠEK 
~ st 21.8. - pá 30.8.

ONLINE REZERVACE  KOMPLETNÍ OBSAZENOST

Kontaktujte našeho koordinátora půjčovny karavanů:

Martin Tesař

 tel: 46 46 45 186, mobil: 778 533 114
PO - PÁ: 8:00 - 16:00 hod.
 
 *Last minute slevu poskytujeme pouze na klasické pronájmy dle všeobecných podmínek, tzn.pronájmy v minimální délce 7 dní vcelku. Slevu neposkytujeme zpětně na již předem založené rezervace.