VZHŮRU NA DOVOLENOU CARAVANEM OD NÁS...

Využijte aktuální slevové nabídky na poslední volné obytné vozy na SRPEN.

Letní sezóna běží v plném proudu a my navazujeme na úspěšnou akci, která proběhla v červenci. Vyhlašujeme Last Minute nabídku na poslední volné obytné vozy, které si můžete pronajmout v srpnu. Last minute sleva platí na nově uzavřené objednávky*. Při online rezervaci Vám bude sleva zohledněna až při potvrzení rezervace pronájmu naším koordinátorem. Nebojte se cestování caravanem, vyzkoušejte si moderní kempování a svobodu pohybu. S BARTH Caravanem prostě zaparkujete, kde se vám líbí a okamžitě bydlíte

 

Připomínáme, že v ceně pronájmu je zahrnutá dálniční známka pro Českou republiku a Rakousko. Abychom vám umožnili poznat co nejvíce zajímavých míst, nabízíme možnost zapůjčení knižních průvodců na cesty, a to zcela zdarma. Jistě také oceníte bezdrátové WiFi připojení, které v každém voze poskytujeme zdarma.

LAST MINUTE SLEVA 10%

Aktuálně poslední volné termíny, na ktere se sleva vztahuje:

MATES (nový model 2020) ~ út 25. 8. - po 31. 8. 
ROBIN ~ st 19. 8. - po 31. 8.
TOMÁŠ ~ pá 14. 8. - pá 21. 8.
VAŠEK ~ út 25. 8. - st 2. 9.

ONLINE REZERVACE    KOMPLETNÍ OBSAZENOST

Kontaktujte našeho koordinátora půjčovny karavanů:

Martin Tesař

 tel: 46 46 45 186, mobil: 778 533 114
PO - PÁ: 8:00 - 16:00 hod.

*Last minute slevu poskytujeme pouze na klasické pronájmy dle všeobecných podmínek, tzn. pronájmy v minimální délce 7 dní vcelku. Kratší pronájmy na méně než 7 dní (vozidlo označené "na dotaz") jsou možné po individuální domluvě s koordinátorem půjčovny, v případě zájmu nás kontaktujte e-mailem.  Slevu neposkytujeme zpětně na již založené rezervace.