Rozšiřujeme vozový park o novinky značky ADRIA

Náš karavan je k pronájmu, ale zážitky zůstávají pouze Vám...

Chybí Vám volnost cestování? Chcete si užít bezpečnou dovolenou a přitom nevystupovat z vaší komfortní zóny? Obytné vozy vám umožní v této těžké době cestovat bez obav. Dovolená v karavanu se stává velkým hitem. Jestli prozatím neuvažujete o koupi vlastního obytného vozu, využijte naši neobyčejnou půjčovnu, která se stále řadí mezi největší v České republice.  Naše nabídka se letos rozrůstá o dvě nová vozidla značky Adria. Konkrétně jsme pořidili modely Matrix s plnohodnotnou výbavou - jeden na podvozku FIAT a druhý na podvozku Citroën. Panoramatické okno a elektricky spouštěcí postel jsou dominantou vozu. 
Třetí novinkou je model Lyseo od značky Bürstner, u kterého bychom chtěli vyzdvihnout jeho vnitřní design Limited s luxusním paketem dokonalého vnitřního osvětlení a pohodlné sezení u stolu díky lavici do "L".

V ceně pronájmu je elektronická dálniční známka ČR, havarijní pojištění, WiFi připojení, kuchyňské nádobí a příbory. Před zápůjčkou Vám podáme podrobnou instruktáž, abyste byli dostatečně zaškoleni. K řízení našich obytných vozů stačí řidičský průkaz sk.B.

Nové obytné vozy si můžete ihned rezervovat:

 

Polointegrovaný vůz DAVID


Adria Matrix Plus 600 SP s motorem 2,3 Mjet / 140k
Rok výroby: 2021
Počet míst na jízdu/spaní: 5/4+1
Ve výbavě by Vás mohlo zajímat: nástavbová klimatizace TRUMA, uchycení dětské sedačky ISOFIX, couvací senzory, 4m markáza s LED osvětlením, velká garáž
Cena: od 2.950 Kč vč. DPH/den

   

Polointegrovaný vůz FILIP


Adria Matrix Axess 600 SL s motorem 2,2 BlueHDI / 165k
Rok výroby: 2021
Počet míst na jízdu/spaní: 4/4+1
Ve výbavě by Vás mohlo zajímat: integrovaný nosič 4 jízdních kol, prostorná garáž, couvací senzory, start-stop systém, střešní nosič se žebříkem
Cena: od 2.950 Kč vč. DPH/den

   

Polointegrovaný vůz RICKY


Bürstner Lyseo TD 690 Limited s motorem 2,3 Mjet / 140k
Rok výroby: 2021
Počet míst  na jízdu/spaní: 4/3+1
Ve výbavě by Vás mohlo zajímat: nový vnitřní design Limited s luxusním paketem vnitřního osvětlení, komfortní sezení u stolu díky lavici do "L"
Cena: od 2.950 Kč vč. DPH/den

 

KOMPLETNÍ NABÍDKA VOZŮ K PRONÁJMU

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat našeho vedoucího půjčovny karavanů:

Martin Tesař
vedoucí půjčovny caravanů
 mobil: 778 533 114