Obytné auto je ideální volbou pro milovníky zimních sportů. Užijete si den na svahu a večer se budete těšit do pohodlí vašeho mobilního domova, kde se zahřejete čajem nebo horkým svařákem.  Navíc probuzení s výhledem na sjezdovku si zamilujete!

 

 

Naše vozy jsou na zimu připraveny!

 

I když venku mrzne, vy si můžete užívat spoustu zábavy ve vyhřívaném obytném voze. Pro letošní zimní sezónu můžete vybírat obytné vozy Artur, Eliáš a Vašek
Nezbytnou výbavou jsou samozřejmě zimní pneumatiky, nezávislé topení, teplá sprcha, vyhřívaná garáž a v neposlední řadě soukromí a komfort. Sněhové řetězy jsou součástí standardní výbavy na zimu. Z volitelného příslušenství máte k dispozici rezervní plynovou láhev, nabíjecí stanici nebo elektrocentrálu.

 

Bezplatnou asistenční službu můžete využít v případě, že budete potřebovat:

  • vyprostit vozidlo, když zapadne do sněhu
  • nastartovat vozidlo
  • vyměnit autobaterii na místě (práce)

 

Výhody, které jistě oceníte

 

  • Jednou z hlavních výhod zimní dovolené v obytňáku je možnost bezplatného parkování v blízkosti sjezdovky. V mnoha českých střediscích jsou parkoviště přizpůsobena pro obytné vozy a jejich použití je často zdarma. Některá střediska dokonce nabízejí možnost připojení k elektrické síti a dalšího zázemí za symbolický poplatek. Seznam  stellplatzů v Čechách a zahraničí najdete zde

  • Kromě levného parkování je také u cestování obytným vozem velkou výhodou flexibilita. Nemusíte se omezovat na pevně stanovený počet dní, můžete si vybrat termín a délku pronájmu podle vlastních potřeb a potřeb své rodiny.

  • Ušetříte také za stravování v horském resortu, jelikož v obytce je kuchyňka, která je kompletně vybavena pro jednoduché, ale naprosto funkční vaření.  Nemusíte se spoléhat na drahá a často nedokonalá jídla v restauracích nebo stáncích. Tuto možnost ocení zejména rodiny s dětmi, ale i ti, kteří preferují kvalitní jídlo podle svých vlastních preferencí.

  • Pohodlí a komfort: Obytný vůz poskytuje pohodlné a prostorné prostředí, ve kterém můžete relaxovat po náročném dni na horách. Máte všechny potřebné vybavení, které potřebujete, jako je pohodlné spaní, teplá voda, kuchyňská zařízení a sanitární zařízení.

 

Tipy na nejlepší destinace pro obytné vozy na lyžování

 

Horský resort Buková Hora

Hledáte moderní a rozsáhlý skiareál, kde budete mít velké vyžití jak pro sebe, tak i pro děti? Představujeme vám horský resort Buková Hora, který se prezentuje, díky svým parametrům, jako resort alpské úrovně. Parkování pod Bukovou Horou nabízí místa pro obytné vozy i karavany s možností odběru elektrického proudu. Součástí služeb resortu jsou Apres ski bary, moderní restaurace, půjčovna se servisem a lyžařská škola. Dále tu také najdete funparky, snowparky a různé zábavné zóny, které zabaví každého člena rodiny.

 

Skiareál Klínovec

Lákají vás Krušné hory? Máme pro vás tip na jeden z velmi vyhledávaných středisek minimálně v Krušných horách a to Skiareál Klínovec, který je v Krušných horách ten největší. 
Pro parkování obytných vozů mají vymezené speciální parkoviště, kde si musíte předem rezervovat své místo. V areálu se může vyřádit úplně každý. Lyžaře i snowboardisty potěší upravenými sjezdovkami nebo Cinestar snowparkem pro pořádné polety.

 

SkiResort Černá Hora

A máme tu další resort, který stojí za zmínku už jen kvůli své známosti mezi tuzemskými, ale i zahraničními lyžaři. Tentokrát se jedná o resort v Krkonoších s konkrétním názvem SkiResort Černá Hora, který je jeden z 5 resortů skupiny SkiResort ČERNÁ HORA – PEC. Přehled parkovacích míst najdete zde.

 

SKI Areál Čenkovice

Další na řadě tu máme SKI areál Čenkovice, který se nachází v Pardubickém kraji a je jeden z největších tohoto kraje. Čekají tu na vás upravené sjezdovky a zábava pro celou rodinu. Své si najdou jak amatérští lyžaři, tak i ostřílení snowboardisti pro které je v areálu připravený snowpark. V místě umístění obytných vozů je i restaurace, možnost občerstvení, doplnění pitné vody, využití WC a sprchy.  

 

Lyžařský areál Peklák

Vyražte do Orlických hor si zajezdit na 800m dlouhou sjezdovku červené obtížnosti. Dále areál nabízí lyžařskou školku a 80m dlouhou sjezdovku modré obtížnosti pro výuku lyžování. Lyžovat můžete i v noci v rámci večerního lyžování a lyžařské vybavení vám půjčí v místní půjčovně. Pro obytné vozy jsou připravena speciální parkovací místa s el. přípojkou, kde si můžete doplnit pitnou vodu. Cena za obytný vůz je 400 Kč/ den.

 

Skiareál Špindlerův Mlýn

Skiareál ve Špindlerově Mlýně patří mezi nejznámější a největší Skiareály v Čechách. Jedná  se o jedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek. Pro obytky je prostor na parkovišti Horní Mísečky, které je vedle dolní stanice lanovky na Medvědín. Nachází se zde 12 parkovacích míst pro karavany, které jsou zpoplatněny částkou 800,-/den a noc a je zde daná doba příjezdu a odjezdu v čase 8.00 - 16.00.  Dále můžete využít městské parkovací plochy. NAŠE VOZY V NABÍDCE                                                 KOMPLETNÍ OBSAZENOST                                                           CHCI REZERVOVAT 

 

Skiresort Buková Hora Skiresort Buková Hora
Skiareál Špindlerův Mlýn Skiareál Špindlerův Mlýn
Skiareál Klínovec Skiareál Klínovec
SkiResort Černá Hora SkiResort Černá Hora
SKI Areál Čenkovice SKI Areál Čenkovice
Lyžařský areál Peklák Lyžařský areál Peklák