Pro velký zájem našich zákazníků jsme rozšířili pro sezonu roku 2016 naše portfolio obytných vozů o dalších 11 novinek a celkově tak bude v nabídce více jak 20 obytných vozů. Jedná se o nové obytné vozy z produkce renomovaného německého výrobce Buerstner. Všechny nové vozy jsou modelového roku 2016 a zahrnují nejnovější technologie a novinky. Všechny naše obytné vozy mají nejmodernější navigační systémy, couvací záďové kamery a DVD, a také držáky na kola. Máme nové dispozice interiérů a potahů. Rezervujte si včas tyto nové obytné vozy, které budeme postupně zahrnovat do nabídky jak budou přijíždět z výroby. Již nyní si je můžete zarezervovat a zajistit si tak zcela nové vozy: Tomáš, Jakub, Robin, Filip, David, Kamil, Eliáš, Bruno, Jakub, Cyril a Denis. 

 

Kompletní nabídku naleznete zde: Kompletní nabídka obytných vozů

Nabídku volných termínů naleznete zde: REZERVACE

 

V nabídce máme nově též technologicky nejvyspělejší obytný vůz a to Nový Volkswagen California Coast, s automatickou převodovkou DSG, pohonem všech kol 4MOTION a tažným zařízením.

Chcete spát v přírodě a přitom jet se svým osobním autem přicházíme s novinkou a to možností zapůjčení střešního autostanu Maggiolina Airlander Safari X-long medium. Více informací naleznete zde: Střešní autostan