Podzimní kempování má své kouzlo...vyzkoušejte to také!

Naše tipy na kempy v ČR

I když léto končí, milovníkům caravaningu dovolenková sezóna nekončí ani v tomto období, kdy se dny zkracují a počasí se ochlazuje. Právě podzim je pro výlety s caravanem jak dělaný. Podzimní kempování má své kouzlo, všude je méně lidí, příroda se zbarvuje do nádherných odstínů. I když většina kempu zavírá své brány návštěvníkům v září, našli jsme pro Vás několik kempů, které mají i v říjnu otevřeno. 

Autokemp Merkur

Web: https://www.kemp-merkur.cz/ 

V rekreační oblasti Pasohlávky na břehu Novomlýnské nádrže se nachází kemp Merkur. V blízkosti kempu je mnoho příležitostí k výletům, okolí je protkáno cyklistickými stezkami a turistickými trasami, které vás dovedou až na PAVLOVSKÉ VRCHY. Je téměř povinností na Moravě navštívit vinné sklípky. Venkovní koupání bude už jen pro velké otužilce, ale relaxaci si můžete užít v aquaparku Aqualand Moravia.

Kemp Sedmihorky

Web: https://www.campsedmihorky.cz/ 

"V říjnu, dubnu, máji, je tu jako v ráji." Autokemp Sedmihorky v pomyslném srdci Českého ráje se řadí mezi ty nejoblíbenější v ČR a je otevřený celoročně. Jsou zde ideální podmínky pro klidnou rodinnou dovolenou. V okolí se dají podnikat výlety do přírody, je zde mnoho hradů, zámků, skalních měst a unikátních přírodních útvarů.

 Safari Park Resort

Web: https://safariparkresort.cz/ 

Chcete zažít dovolenou v africkém stylu ve čtyřhvězdičkovém standardu? Safari kemp je součástí zoologické zahrady ve Dvoře Králové nad Labem. Přes plot zde můžete pozorovat i výběh s africkými zvířaty.

Holiday Park Vrchlabí - Liščí farma

Web: http://holiday-park-vrchlabi.cz/ 

V Podkrkonoší se nachází multifukční rekreační areál, který nabízí ubytování, stravování a sportovní využití pro rodiny s dětmi. V areálu je připraveno několik stání pro karavany s přípojkou na elektřinuSvou polohou na okraji národního parku je kemp výchozím bodem pro pěší nebo cyklovýlety do hor. Načerpat energii po náročném výletě pak můžete v místním wellnessu. 

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Web: http://www.autokemp-frenstat.cz/ 

Kemp v podhůří Beskyd je také v provozu celoročně. Kromě chatek nabízí i místa pro karavanové stání. V okolí se můžete vypravit na výlet např. k rozhledně Velký Javorník, navštívit technické muzeum Tatra v Kopřivnici nebo zříceninu hradu Hukvaldy. Na toulkách po Beskydech byste neměli minout horské sedlo Pustevny, kterému dominují dřevěné lidové stavby, nejznámější je chata Maměnka a Libušín. 

Věříme, že jsme Vás tímto inspirovali k podzimním výletům a jako dopravní prostředek a zároveň ubytovací zařízení si zvolíte náš caravan. 

ONLINE REZERVACE