Podzim se blíží! Neváhete a půjčte si náš obytný vůz za nejnižší ceny tohoto roku! 

 

 KATEGORIE FAMILY

Jsou komfortně vybavené polointegrované vozy nebo vozy s alkovnou určené pro 4-6 osob na jízdu i spaní. K dispozici je zde WC s koupelnou, sprchou a umyvadlem. Samozřejmostí je velká lednička, sporák a dřez. Mají velkou garáž na převoz nákladu.
AKČNÍ CENA NA ŘÍJEN 2.000 Kč / den vč. DPH

 

KATEGORIE TRAVEL

Tento typ obytného vozu s výklopnou střechou je přesně pro cestovatele, kteří preferují kempování na divoko a každý den spí na jiném místě. Vůz je vhodný na poznávací dovolenou po Čechách nebo Evropě.
 AKČNÍ CENA NA ŘÍJEN: 1.800 Kč / den vč. DPH

 

KATEGORIE PREMIUM

Polointegrované vozy s automatickou převodovkou jsou špičkou naší nabídky, určené pro ty, kteří mají rádi luxusní a komfortní dovolenou. Vynikají svou prostorností a jsou nadstandardně vybavené.
AKČNÍ CENA NA ŘÍJEN 2.400 Kč / den vč. DPH

 

Podmínky akce: 

  • Akční cenu poskytujeme na nově založené pronájmy v termínu 2.10. - 31.10.2023, nelze uznat zpětně na již založené rezervace
  • Nelze sčítat s výhodami členství v BARTH Clubu

NAŠE VOZY V NABÍDCE     KOMPLETNÍ OBSAZENOST     CHCI REZERVOVAT 

 

 Potřebujete načerpat energii a toužíte po nových zážitcích? Přečtěte si naše tipy na výlety s dětmi. S naším obytným vozem budete mít dokonalé zázemí a nemusíte mít obavy, že by vám byla zima při nepřízni počasí. Všechny naše obytné vozy jsou vybaveny horkovzdušným topením.  


V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat našeho vedoucího půjčovny:

Martin Tesař
 mobil: 778 533 114 (Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.)