AKCE na červenec: Pronájem jakéhokoliv vozu z naší nabídky se slevou 10 %

Letní prázdniny jsou tady - využijte poslední volné termíny a udělejte je nezapomenutelné! Navíc při zadání kódu ČERVENEC10 získáte slevu -10 % na zapůjčení obytného vozu. 

 Užijte si pohodlný a luxusní způsob cestování, kdykoliv se vám zlíbí. Obytné vozy poskytují veškerý komfort jako doma a zároveň vám umožní objevovat nové destinace, být v přírodě a zároveň mít veškeré pohodlí u ruky.

Jak slevu uplatnit?

Vyberte si obytný vůz a při rezervaci zadejte dole do kolonky promo kód: ČERVENEC10.  Cena po uplatnění kódu pak bude automaticky vypočítána. 

 
Využijte tuto jedinečnou šanci a rezervujte si svůj obytný vůz ještě dnes! Nabídka platí do vyprodání kapacity, tak neváhejte a zarezervujte si své dobrodružství s BARTH Caravan!

                       

 

Připomínáme, že v ceně pronájmu je zahrnuta elektronická dálniční známka pro Českou republiku. Abychom vám umožnili poznat co nejvíce zajímavých míst, nabízíme možnost bezplatného zapůjčení knižních průvodců na cesty. Jistě také oceníte bezdrátové WiFi připojení, které v každém voze poskytujeme zdarma.

ONLINE REZERVACE    KOMPLETNÍ OBSAZENOST 

 

*Podmínky akce: 

- Akční ceny platí na všechny nově založené pronájmy vozidel v termínu od 1. 7. do 31. 7. 2024, nelze uznat zpětně na již založené rezervace.

- Minimální délka pronájmu jsou 7 nocí (v případě zájmu o kratší délku pronájmu je možnost individuální poptávky-

- Slevu nelze sčítat s výhodami členství v BARTH Clubu.

 


Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho koordinátora půjčovny obytných vozů:

 

Martin Tesař

 mobil: 778 533 114
Po - Pá: 8:00 - 16:00 hod.