Láká vás cestování na divoko? Preferujete spaní na střeše obytného vozu? 

Obytné vozy Hymer Car nebo Volkswagen Grand California jsou k tomu jako stvořené. Abychom vám dopřáli ještě větší pocit svobody, na celé léto jsme mimořádně zrušili omezení najetých kilometrů u obytných vozů z kategorie Travel. V praxi to znamená, že nemusíte řešit stav kilometrů na tachometru, obytný vůz si od nás převezmete s plnou nádrží a na konci pronájmu opět dotankujete plnou nádrž bez ohledu na to, kolik jste ujeli kilometrů. V této kategorii máme 5 vozů - Majkl, Robin, Denis, Mates a Bruno. 

OBYTNÉ VOZY V NABÍDCE

Čím se vyznačují obytné vozy kategorie TRAVEL?

Pokud rádi cestujete z místa na místo, každý den spíte někde jinde nebo cestujete po městech, je tento typ obytného vozu přesně pro Vás. Je vhodný na poznávací dovolenou po Čechách nebo Evropě, neboť umožňuje cestovat vyšší cestovní rychlostí.

Jedná o vozy německé značky Hymer na podvozku malé dodávky FIAT Ducato. Mají výklopnou střechu se spaním na střeše, díky čemuž jsou uvnitř velmi prostorné. Vozy Hymer jsou určeny na komfortní cestování až 4 osob s různými dispozicemi. Jsou vhodné pro úplné caravanové začátečníky. Tato kategorie vyniká velkým vnitřním prostorem, má WC, koupelnu se sprchou a umyvadlem, sporákem, dřezem a také velkou chladničkou. Neztratíte se díky integrované navigaci a některé vozy mají i couvací kameru pro snadné a bezpečné parkování. Najdete zde také spoustu odkládacích prostor. Vozy kategorie Travel jsou přitom menší, mají nízkou spotřebu, dobře se s nimi manévruje a parkuje. I díky tempomatu je to ideální volba pro putovní typ dovolené. Samozřejmostí je u nás WiFi připojení na internet. Některé naše vozy kategorie Travel jsou vybaveny pro Váš komfort automatickou převodovkou a tažným zařízením.

V rámci kategorie Travel si můžete zapůjčit také Volkswagen Grand California s automatickou převodovkou DSG. 


Podmínky akce: Neomezený nájezd kilometrů platí v období 1. 7. - 31. 8. 2021 pro obytné vozy z kategorie Travel.

V případě dotazů kontaktujte našeho koordinátora půjčovny obytných vozů:

Martin Tesař
vedoucí půjčovny caravanů
mobil: 778 533 114