Kempy v ČR a na Slovensku otevřeny

Sezóna startuje...

Cestování obytňákem je charakteristické svým komfortním zázemím, které máte stále s sebou. Zároveň poskytuje svobodu a nezávislost, která Vám umožňuje zůstat na konkrétních místech dle libosti. 

Láká Vás bezprostřední kontakt s přírodou, a přitom hledáte dostatek vyžití pro děti a kvalitní zázemí?

Při kempování obytným vozem v kempu je několik věcí, které je třeba mít na paměti. První a nejdůležitější je vybrat si kemp, který je vhodný pro obytné vozy. Některé kempy mají speciální parkoviště nebo stanoviště pro obytné vozy, zatímco jiné nemusí být připraveny na takový typ ubytování. Proto je důležité si předem zkontrolovat, zda kempování obytným vozem v daném kempu je povoleno. Pro výběr vhodného kempu v ČR nebo na Slovensku doporučujeme webové stránky https://camp.cz/cs/ . 

Naše doporučení:

APLIKACE CAMP.CZ DO MOBILU

Abyste měli mapu kempů po ruce, doporučujeme si stáhnout aplikaci do mobilu Camp.cz, která je zdarma ke stažení na Google play a App Store. Najdete zde mapu a průvodce kempů v České republice a na Slovensku. Díky přehledné filtraci si můžete vyhledávat kempy podle vašich preferencí nebo např. hodnocení návštěvníků. U každého jsou uvedené i kontakty, otevírací doba, přesná poloha včetně navigace do kempu.

Aplikaci si můžete nainstalovat pomocí QR kódu níže.

QR kód - Adroid QR kód - Adroid
QR kód iPhone QR kód iPhone