Obytné vozy zažívají v posledních letech doslova boom a těší se čím dál větší oblibě u dvojic, rodin s dětmi, jedinců dobrodružných povah i starší generace. A není divu! Dovolená s obytným vozem Vám dá totiž něco, co hotel nebo penzion nedokáží – naprostou svobodu, nezávislost a komfortní zázemí, které Vám umožní zůstat na místech, jež Vám jednoduše učarují! Zároveň – jste to Vy, kdo rozhoduje o tom, zda s obytňákem ujedete stovky kilometrů nebo zda vyrazíte do jedné oblasti a rozhodnete se v ní zůstat několik dní.

S obytnými vozy je možné cokoliv a jediné hranice mezi přímými prožitky na dovolené si tak určujete Vy sami!


CESTOVÁNÍ BEZ OMEZENÍ

Máte rádi dobrodružství, chcete cestování propojit s poznáváním nových lidí a míst? Nebo naopak toužíte po klidu a samotě někde u lesa?

Cestování obytňákem je charakteristické komfortním zázemím, o které se na cestách můžete vždycky opřít, ať už Vám nebude přát počasí nebo zrovna nepatříte mezi příznivce spaní pod širákem. V neposlední řadě Vám obytný vůz dává také naprostou svobodu pohybu, a to bez spoléhání se na jiný způsob přepravy z bodu A do bodu B.
Kempování na divoko je ideální cestou, jak poznávat nová místa, odpočinout si a zároveň utéct od stereotypu všedních dnů. Obytné vozy kategorie Travel jsou navíc zcela soběstačné a jejich pronájem je cenově velmi příznivý. 
Pokud toužíte strávit dovolenou u nás v tuzemsku a poznávat zdejší krásy a zákoutí, stačí si jen vybrat toho pravého parťáka na cesty se čtyřmi koly a vydat se vstříc novým zážitkům! V naší půjčovně si můžete vybrat z obytných vozů značky Hymer Car nebo Volkswagen Grand California.

Prohlédněte si obytné vozy kategorie Travel  


KEMPOVÁNÍ NA DIVOKO

V dnešní době si v rámci kempování nemusíte pronajmout pouze prostor, ale klidně i další zázemí navíc nebo dokonce přímou interakci s místem ubytování. V rámci wild campingu se tak můžete na chvíli stát opatrovatelem koní, lezcem a sběračem ovoce v sadě nebo se koupat za svitu měsíce v místech, kde lišky dávají dobrou noc…

Tipy aneb Možnosti, které wild camping nabízí:

 • Samota u lesa – pro všechny, kteří touží po soukromí, klidu a nekonečném tichu.
 • Louka u potůčku – ideální místo pro milovníky přírody a jemného šumění vody.
 • Pro rodiny – místa, kde najdou komfortní zázemí rodiny s dětmi.
 • Višňový sad – provoněné prostředí, které Vás bude lákat ochutnat nebo si domluvit samosběr.
 • Zvířecí farma – pro milovníky zvířat a života vůbec.
 • Výhledy na hory – místa a výhledy, která Vám učarují a dost možná Vás přimějí vydat se na túru.
 • Odlehlé – prostory poskytující něco, co Vám v dnešním světě umožní se zcela zastavit a vypnout, prostě jenom být.
 • Za zážitky – destinace, kde na Vás čekají neobyčejné zážitky.
 • S koupáním – pro milovníky vodních ploch, kteří si bez koupání dovolenou nedovedou představit.
 • Za ochutnávkou vín – pro všechny, kteří si rádi dopřejí západy slunce se sklenkou vína.
 • Ubytování mezi levandulovými poli – unikátní lokality, kde Vám rozhodně nespavost nehrozí.
 • Pro rybáře – vodní plochy, které jsou ideální pro milovníky rybaření a ticha.

Pro bližší informace navštivte www.bezkempu.cz * nebo si rovnou stáhněte aplikaci, kde najdete veškeré dostupné destinace přehledně na jednom místě. 

To, jaký kraj, město či vesnici navštívíte je jenom a jenom na Vás…
stačí si vybrat a pak už si jen užívat krásy, které kempování na divoko nabízí

Rezervovat vůz online  

 


*Pozn.: Veškeré pozemky ke kempování na divoko uvedené na portálu www.bezkempu.cz jsou nabízeny se souhlasem majitelů, což znamená, že Vy si vyberete místo, které se Vám líbí a oficiální cestou využijete možnost zastavení se a přespání na pozemku. Za poskytnutí pozemku k dispozici je účtován drobný poplatek.