Vybavíme Vás na cestu a pohodové kempování...

Máme širokou nabídku doplňků a příslušenství, abyste měli vše potřebné na cestě stále u sebe. Kromě velmi oblíbeného kempingového posezení (rozkládací stůl, křesla a židličky), bezkouřového grilu, přenosných vysílaček nebo elektrocentrály, si můžete k obytnému vozu zapůjčit také:


Moderní elektrokoloběžka

Na jedno nabití ujedete s koloběžkou až 30 km a dosáhnete maximální rychlosti 25 km/h. Díky své pevné a vysoce odolné konstrukci zvládnete jízdu i po nerovném povrchu. Samozřejmostí je zásada bezpečné jízdy, o kterou se postará dvojitý brzdový systém.
Při pronájmu nad 10 dní poskytneme slevu.

Cena: 190 Kč / ks na den


Kombinovaný plynový alarm

Alarm slouží k detekci narkotických plynů (tzv. „Knock Out“ plynů – uspávacích plynů) a Propan/Butanu. Při takovém nebezpečí vás upozorní interní siréna dříve, než plyn dosáhne svého účinku. Jedná se o doporučenou výbavu do severských zemí.
Max. cena za půjčení alarmu při dlouhodobém pronájmu (>10 dní) činí 500 Kč.

Cena: 50 Kč / ks na den


Markýzový koberec

Tento koberec je speciálně pro flexibilní camping s obytným vozem a přívěsem. Přednosti koberce - neabsorbuje vodu, jednoduše se čistí, propouští písek,je lehký a praktický.

Cena: 30 Kč / ks na den

 


Krycí plachta na 4 jízdní kola

Tato krycí plachta pro jízdní kola je vyrobena z voděodolného a lehkého polyesteru a přizpůsobí se jakékoliv velikosti. Krycí plachta je vybavena průhlednou kapsou pro osazení reflexního terče. Tato plachta je v dopravních předpisech při jízdě po Itálii a Rakousku.

Cena: 30 Kč / ks na den

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Veškeré vybavení půjčujeme pouze s obytným vozem nebo přívěsem.

 Stáhnout kompletní příslušenství v PDF   


V případě dotazů kontaktujte našeho koordinátora půjčovny obytných vozů:

Martin Tesař
koordinátor půjčovny caravanů
mobil: 778 533 114