Festivalová sezóna zahájena!

Vyrazili jsme naším obytným vozem na festival Majáles a byl to opravdový zážitek! Pokud se rozhodnete vyrazit obytňákem na festival, tak to má jistě své výhody a my vám je teď představíme.

Možnost svobodného cestování

První výhodou cesty obytným vozem na festival je možnost roadtripu, ať už s rodinou nebo přáteli. Populární jsou také zahraniční festivaly a vy tak můžete trávit perfektní čas u moře spojený s našlapaným hudebním doprovodem. Nejenže tak zažijete  prázdniny plné dobrodružství, ale zároveň si užijete  vaše oblíbené interprety. A co je nejlepší? Každý den klidně můžete trávit na jiné pláži! 

Soukromí 

Vyrazit na festival obytným vozem znamená udržet si soukromí. Můžete se v klidu umýt, naobědvat, zkrášlit, odpočinout si a nebo i zažít romantickou noc se svou polovičkou. Navíc i jednou z ne velmi oblíbených zážitků jsou mobilní toalety a vy budete mít vlastní! 

Komfort

Pokud nepatříte zrovna mezi nadšené kempaře, kteří vyhledávají spaní nadivoko -  pod širákem nebo ve stanu , tak určitě oceníte pohodlí, které vám přinese obytňák. Pohodlné postele, kuchyňka, sprcha to je prostě komfort, který zažijete pouze v obytném voze. Kdykoli si můžete v klidu odpočnout od hlasité hudby a užít si odpolední šlofík.  A to zní skvěle!

Nemusíte se bát nezvaných hostů

Obytný vůz se zamyká, tedy budete tak mít své věci pod kontrolou a budete si naplno užívat festival bez zbytečných starostí nebo ztrát! 

Tak určitě u nás v BARTHU to nebyl poslední festival obytňákem, a co vy? Karavan si můžete snadno pronajmout a zažít tak s bandou přátel něco nového a nasbírat hromadu skvělých zážitků!

NEVÁHEJTE A REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN 

Tipy na české a zahraniční festivaly 2023

Hrady CZ 

Vyražte na nejhezčí památky za svojí oblíbenou kapelou a užij si léto plné pohody a muziky. Nenechejte si ujít pořádnou jízdu s Kryštof, Kabáty a dalšími účinkujícími na osmi českých hradech.
Hrady CZ

Mácháč

Patří historicky k nejzásadnějším tanečním open air festivalům u nás. Magické spojení přírody, taneční hudby a nádherné scenérie na břehu Máchova jezera s písčitou pláží je přesně to, díky čemu má festival jedinečnou atmosféru a stal se brzy nejnavštěvovanější akcí elektronické taneční hudby v ČR. 
Mácháč

Rock for People

Jeden z největších českých rockových hudebních festivalů.Celkově se na šestém ročníku Rock for People představilo 82 kapel, na jejichž výkony si přišlo poslechnout 7 500 diváků.
Rock for people

Sziget festival 2024 - Maďarsko

6 magických dní a nocí - 60 pódií. Nespočet vystoupení a možností k vytváření vzpomínek. Stovky koncertů, divadelních, tanečních a dalších show pro vaše nezapomenutelné léto.
Sziget Festival 2024 - Maďarsko

LOVESTREAM Festival - Slovensko 

Bude konat na starém letišti Vajnory Bratislava a na návštěvníky čeká mnoho extra aktivit, několik pódií, kempingové městečko a mnoho dalšího. Navíc přivítá megastar – jednu z nejžádanějších koncertních kapel současnosti Imagine Dragons!
Lovestream Festival 2024

LOVESTREAM Festival LOVESTREAM Festival
Sziget festival Sziget festival
HRADY CZ HRADY CZ
ROCK FOR PEOPLE ROCK FOR PEOPLE
Mácháč festival Mácháč festival