Festivalová sezóna zahájena!

Vyrazili jsme naším obytným vozem na festival Majáles a byl to opravdový zážitek! Pokud se rozhodnete vyrazit obytňákem na festival, tak to má jistě své výhody a my vám je teď představíme.

Možnost svobodného cestování

První výhodou cesty obytným vozem na festival je možnost roadtripu, ať už s rodinou nebo přáteli. Populární jsou také zahraniční festivaly a vy tak můžete trávit perfektní čas u moře spojený s našlapaným hudebním doprovodem. Nejenže tak zažijete  prázdniny plné dobrodružství, ale zároveň si užijete  vaše oblíbené interprety. A co je nejlepší? Každý den klidně můžete trávit na jiné pláži! 

Soukromí 

Vyrazit na festival obytným vozem znamená udržet si soukromí. Můžete se v klidu umýt, naobědvat, zkrášlit, odpočinout si a nebo i zažít romantickou noc se svou polovičkou. Navíc i jednou z ne velmi oblíbených zážitků jsou mobilní toalety a vy budete mít vlastní! 

Komfort

Pokud nepatříte zrovna mezi nadšené kempaře, kteří vyhledávají spaní nadivoko -  pod širákem nebo ve stanu , tak určitě oceníte pohodlí, které vám přinese obytňák. Pohodlné postele, kuchyňka, sprcha to je prostě komfort, který zažijete pouze v obytném voze. Kdykoli si můžete v klidu odpočnout od hlasité hudby a užít si odpolední šlofík.  A to zní skvěle!

Nemusíte se bát nezvaných hostů

Obytný vůz se zamyká, tedy budete tak mít své věci pod kontrolou a budete si naplno užívat festival bez zbytečných starostí nebo ztrát! 

Tak určitě u nás v BARTHU to nebyl poslední festival obytňákem, a co vy? Karavan si můžete snadno pronajmout a zažít tak s bandou přátel něco nového a nasbírat hromadu skvělých zážitků!

NEVÁHEJTE A REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN 

Tipy na české a zahraniční festivaly 2023

Hrady CZ 

Vyražte na nejhezčí památky za svojí oblíbenou kapelou a užij si léto plné pohody a muziky. Nenechejte si ujít pořádnou jízdu s Kryštof, Kabáty a dalšími účinkujícími na osmi českých hradech.
Hrady CZ

Mácháč

Patří historicky k nejzásadnějším tanečním open air festivalům u nás. Magické spojení přírody, taneční hudby a nádherné scenérie na břehu Máchova jezera s písčitou pláží je přesně to, díky čemu má festival jedinečnou atmosféru a stal se brzy nejnavštěvovanější akcí elektronické taneční hudby v ČR. 
Mácháč

Rock for People

Jeden z největších českých rockových hudebních festivalů.Celkově se na šestém ročníku Rock for People představilo 82 kapel, na jejichž výkony si přišlo poslechnout 7 500 diváků.
Rock for people

Sziget festival 2023 - Maďarsko

6 magických dní a nocí - 60 pódií. Nespočet vystoupení a možností k vytváření vzpomínek. Stovky koncertů, divadelních, tanečních a dalších show pro vaše nezapomenutelné léto.
Sziget Festival 2023 - Maďarsko

LOVESTREAM Festival - Slovensko 

Bude konat na starém letišti Vajnory Bratislava a na návštěvníky čeká mnoho extra aktivit, několik pódií, kempingové městečko a mnoho dalšího. Navíc přivítá megastar – jednu z nejžádanějších koncertních kapel současnosti Imagine Dragons!
Lovestream Festival 2023 - SK 

LOVESTREAM Festival LOVESTREAM Festival
Sziget festival Sziget festival
HRADY CZ HRADY CZ
ROCK FOR PEOPLE ROCK FOR PEOPLE
Mácháč festival Mácháč festival