Rádi byste dovolenou spojili s cyklovýletem, ale nemáte vlastní kolo?

Využijte akce ELEKTROKOLO ZA PŮLKU

Cena 345 Kč/den/ks při zapůjčení na 4 a více dní

Obytný vůz nabízí mnoho možností, jak strávit neobyčejnou dovolenou s rodinou nebo partou přátel. Jeho největší výhodou je, že si vše vezete s sebou a pokud Vám nepřeje počasí, jednoduše nasednete a jedete na jiné místo. Většina našich obytných vozů standardně disponuje integrovaným držákem v zadní části vozu, což z něho činí dokonalý dopravní prostředek pro přepravu až 4 jízdních kol. Kdo by měl obavy, může kola vozit také v uzavřené garáži.

Abyste mohli na cestách poznat co nejvíce míst a zpestřit si program cyklovýletem, nabízíme Vám k zapůjčení zbrusu nová elektrokola Rock Machine ve dvou velikostech rámu s dojezdem až 185 km. Jsou tedy vhodná pro muže, ženy, chlapce i dívky. Pokud využijete akční nabídky, při zapůjčení elektrokola na 4 a více dní, zaplatíte jen půlku z ceny tzn. 345,- Kč za den. Elektrokolo si rezervujte online  zároveň s obytným vozem, počet a velikost rámu si zvolte v rezervačním formuláři v sekci "volitelné vybavení". Poloviční cena za elektrokolo vám bude potvrzena dodatečně vedoucím půjčovny e-mailem nebo telefonicky.

Elektrokola (stejně jako další příslušenství) zapůjčujeme pouze s obytným vozem nebo přívěsem, nelze je půjčit samostatně. 
Akce je platná do odvolání.

ONLINE REZERVACE    KOMPLETNÍ OBSAZENOST
Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho koordinátora půjčovny obytných vozů:

 

Martin Tesař

 mobil: 778 533 114
Po - Pá: 8:00 - 16:00 hod.