Protože dobrodružství není nikdy dost, rozšiřujeme i v letošním roce vozový park naší půjčovny caravanů o další novinky, abychom vám mohli poskytnout maximální pohodlí a komfort na cestách. Aktuálně máme v nabídce téměř 30 obytných vozů, což nás řadí mezi největší půjčovny obytných vozů v České republice. 

KOMPLETNÍ NABÍDKA VOZŮ K PRONÁJMU

1. Obytné vozy HYMER CAR

YOSEMITE 

Chcete ujet všem starostem? Vozy této řady si zamilujete, díky své výbavě vám umožní neomezené cestování s pobytem mimo civilizaci. Inovativní asistenční systémy a nízká spotřeba paliva učiní z tohoto automobilu pro cestování a trávení volného času komfortního a úsporného společníka. A když nastane noc, lze vůz díky výsuvné střeše rychle a snadno proměnit na ložnici až se čtyřmi lůžky na spaní. Mezi velice podstatné vybavení patří také koupelna s toaletou a sprchovým koutem, plynový vařič, lednice, tažné zařízení, horkovzdušné topení, navigace nebo parkovací kamera. V nabídce budeme mít postupně šest těchto nových vozů, k dispozici buď s manuální nebo automatickou převodovkou.

Cena za pronájem vozu: již od 1 900 Kč vč. DPH za den

Jeden z nových obytných vozů Hymer Car Yellowstone byl testován v drsných podmínkách na letošní Rallye DAKAR. Podívejte se na následujcí video s Vlastou Korcem, který vám ho předvede přímo z terénu v Jižní Americe.

 

2. Integrované vozy Bürstner Lyseo s automatickou převodovkou

Nejnovější integrované vozy Cyril a Tomáš s automatickou převodovkou (model Bürstner Lyseo i 728; 2,3 Mjet/150k) zaujmou na první pohled moderním designem. který se snoubí s promyšlenou funkčností. Velkou předností těchto vozů je jejich prostornost. K dispozici jsou ve voze čtyři lůžka na spaní (2 lůžka jsou umístěna v zádi vozu a další 2 vpředu kabiny řidiče ve stylu spouštěcího lůžka). Ve výbavě vozu je mimo jiné navigace, couvací kamera, tempomat, vyhřívané přední sedačky, tažné zařízení, klimatizace, lednice, plynový vařič a mnohé další...

Cena za pronájem vozu: od 3 250 Kč vč. DPH za den

CYRIL - Zjistit více    TOMÁŠ - Zjistit více


Integrované vozy Burstner 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho koordinátora půjčovny karavanů:

Martin Tesař
 tel: 46 46 45 186, mobil: 778 533 114