TIPY NA RODINNÉ TRIPY OBYTNÝM VOZEM

Chcete si půjčit obytný vůz a vyrazit si s dětmi, ale nevíte kam? Máme pro vás tipy na oblíbená místa uživatelů bezkempu.cz.

 

V soukromí nedaleko ZOO Dvůr Králové! 

Klidné místo pro Váš odpočinek na okraji vesnice Doubravice s krásným výhledem do polí a lesů. Pozemek je velký 1200m2, nachází se vedle malého rodinného domku a je ohraničen ovocnými stromy a dřevěnou ohradou. K dispozici je stylová kadibudka s chemickým wc, ohniště s posezením, dřevník plný dřeva do ohniště (napichováky na buřty k zapůjčení), přípojka na elektřinu a barel s vodou. Za hezkého počasí si můžete také odpočinout v houpací síti. 
Pozemek je skvělým výchozím bodem pro výlety. V blízkosti se nachází ZOO Dvůr Králové (Safari Park), přehrada Les Království, Hospital Kuks, Čertovy Hrady, Braunův Betlém, Zátlucké rybníky a další. 
DOZVĚDĚT SE VÍCE

Farma u oslíků

Volná louka pro karavan oplocená ohradníkem, využívaná v době bez hostů hlavně jako pastvina, v blízkosti farmy s chovem oslíků a koz. Vhodné pro lidi, co mají vztah ke zvířatům a nevadí jim, když kolem nich sem tam projde slepice, nebo že pro vodu se musí do ohrady s kamerunskými a holandskými kozami. U nás budete vždycky sami. Pozemek je k pronájmu jen na jednu rezervaci, ale v rámci jedné rezervace nám nevadí, když si ke karavanu postavíte stan, přijedete se dvěma karavany a nebo si postavíte dva stany. Místa je dost. Farma u oslíků není komerční projekt. Je to čistě rodinná farma, chov zvířat pro zábavu a vlastní využití.
DOZVĚDĚT SE VÍCE

 

Zahrada s Farmičkou a herními prvky

Pronájem zahrady na soukromém pozemku, rozloha 7000 m2. Na pozemku je Farmička a buduje se AgroEnvironmentální zahrada. Jsou zde herní prvky (houpačky, trampolína). V budově a na pozemku je dětská skupina. V odpoledních hodinách jsou v domě i venku akce pro děti a dospělé. 
DOZVĚDĚT SE VÍCE

Areál U Vaka

Klidné místo ke kempování s možností využití rodinného sportovního areálu. Zároveň vhodné místo pro odpočinek a cestování, v dosahu jsou místa jako Litomyšl s památkami zapsanými v UNESCO, krásná přírodní rezervace Toulovcovy Maštale nebo zrekonstruovaný Zámek Nové Hrady.
DOZVĚDĚT SE VÍCE

Na STATKU u Babiččina údolí a Rozkoše

Zahrada na statku plná květin, keřů a stromů na okraji malebné vesničky Dolsko. Pozemek je rovinatý a oplocený, tudíž vhodný pro děti i menší domácí mazlíčky. K Vašemu využití je zde velké multifunkční hřiště s domečkem se skluzavkou, houpačkami, trampolínou, lezeckou stěnou, pískovištěm atd.  Nabízí se mnoho krásných výletů po okolí -  Babiččino údolí, Ratibořice, Nové Město n. M. zámek, přírodní rezervace "Peklo", Adršpašské skály, ZOO Dvůr Králové, Hospitál Kuks, pevnost Josefov, unikátní rozhledna Šibeník u Nového Hrádku, zámek Opočno s krásnou zahradou, zámek Častolovice s mini ZOO a mnohé jiné.
DOZVĚDĚT SE VÍCE

Zahrada u rybníků 

Pronájem místa pro karavany a stany u keblanských rybníků v Jižních Čechách, v podhůří Novohradských hor blízko Českých Budějovic a Českého Krumlova. Prostředí je klidné, příjemné, na kraji vesnice Keblany. Vhodné místo pro odpočinek a zároveň pro cestování do památkových měst v dosahu. Lokalita vesnice Keblany je do 100 obyvatel.
DOZVĚDĚT SE VÍCE

REZERVACE     NABÍDKA OBYTNÝCH VOZŮ K PRONÁJMU 

Zdroj: bezkempu.cz
Farma u oslíků Farma u oslíků
Na statku u Babičina údolí Na statku u Babičina údolí
Nedaleko ZOO Dvůr Králové Nedaleko ZOO Dvůr Králové
Zahrada s Farmičkou a herními prvky Zahrada s Farmičkou a herními prvky
Zahrada u rybníků Zahrada u rybníků
Areál U Vaka Areál U Vaka