Pokud hledáte ideální místo pro svůj odpočinkový výlet obytným vozem, máme pro vás tipy na místa, kde se bude cítit jako doma. Vyberte si svůj oblíbený stellplatz a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou svobody a přírodních krás!

 

 

Stellplatz Caravanparking Adršpach

Stellplatz Caravanparking Adršpach se nachází necelých 800 m od Adršpašsko-teplických skál.  Tento stellplatz je nevýhodnější volbou pro návštěvníky skalních měst, kteří přijedou se svými obytnými vozy navštívit skalní město Adršpach, skalní město Teplice, Jiráskovy skály, stolovou horu Ostaš apod. Stellplatz je určen výhradně pro návštěvníky skalních měst, kteří přijeli se svými obytnými vozy nebo karavany a stanování je zde zakázáno.

 

Stellplatz Rozkoš

Stellplatz Rozkoš najdete přímo na břehu vodní nádrže Rozkoš. Stellplatz byl postaven v roce 2013 a od této doby si získal řadu pravidelných návštěvníků především z řad rybářů, kteří zde mohou lovit jen nedaleko obytných aut či přívěsů. Stellplatz Rozkoš je také velmi dobrým výchozím bodem pro návštěvu Babiččina údolí a Ratibořic (6km), Nového Města nad Metují (6km), pevnosti Josefov, pevnosti Dobrošov, ZOO ve Dvoře Králové, Hospitalu Kuks a dalších zajímavých míst v okolí.

  

Kemp Kopřivná pod Pradědem

Kemp Kopřivná pod Pradědem se nachází pod sjezdovkou v horském středisku Malá Morávka, několik kilometrů od lázní Karlova Studánka.
Kemp nabízí místa jak pro milovníky stanování, tak pro majitele karavanů a obytných vozů neboli stellplatzů s přívodem elektřiny. K dispozci je samozřejmě pitná voda, WC, sprchy, wifi, ohniště, ale také půjčovny různého vybavení.

 

Stellplatz Kestřany Golf & Country Club

Jedná se o  golfový resort, kde poznáte krásy naší přírody - rozsáhlé lesy, vodní plochy, nádherně svěží vzduch a kouzelné výhledy do krajiny, které stojí za to.
Jedná se o stellplatz, který je ideální místo pro celou rodinu. Čeká vás ticho, klid a nekonečné množství turistických, cyklistických tras a golfové hřiště v nádherné přírodě. K dispozici je celkem 6 stání pro obytné vozy na zatravněné ploše. Samozřejmostí jsou energetické sloupky pro připojení na el. energii.

 

Stellplatz Resort Radslavice

Resort Radslavice je skvělým místem pro rekreaci turistů, kteří chtějí poznat střední Moravu, i pro ty, kteří chtějí odpočívat v úžasně klidném prostředí a jen tak relaxovat. Můžete se těšit na klidné místo s veškerou vybaveností a komfortem. Moderní středisko uprostřed Moravy nabízí prostor pro karavany i ostatní výletníky. Nechybí vybavení pro základní servis ani sociální zařízení. Pobyt si můžete zpříjemnit výlety nebo cyklovýlety na cyklostezkách, které Moravu křižují. Stellplatz v Radslavicích má celoroční provoz, takže zastavit se tu můžete kdykoliv během roku.

 

Stellplatz Beskydy Radhošťský rybník

Stellplatz Beskydy Radhošťský rybník se nachází v samotném centru Moravskoslezských Beskyd v malebné obci Trojanovice v nádherné přírodě – CHKO Beskydy, přímo pod úpatí hory Radhošť 1129 m.n.m. Stellplatz Radhošťský rybník nabízí parkovací stání pro karavany v malebném valašském prostředí s výhledem na Radhošť, Lysou horu a Velký Javorník.

 

Stellplatz Park 'n' wine Velké Bílovice

Stellplatz čili parkovací místo se servisem pro karavany a obytné auta najdete ve Velkých Bílovicích přímo u zdroje vín vinařství Mádl. Zdejší stellplatz proto dostal pojmenování Park 'n' wine.
Stellplatz přímo u vinařství Mádl s možností ochutnávky vín. David Mádl vás rád provede vinařstvím a ukáže kromě jiného i betonové tanky na víno. Ve Velkých Bílovicích a okolí je velké množství vinných sklípků které můžete objíždět mezi vinicemi na kole s patřičnou ochutnávkou vín. Karavanové stání Park´n´Vine nabízí kvalitní podloží jednotlivých míst, kdy všechna stání jsou samozřejmě zatravněna, a také plnohodnotný servis vašeho karavanu.

 

Nemáte ještě zkušenosti se stellplatz? Nevadí, vše o stellplatzech zjistíte ZDE

 


                                                                                                                          REZERVOVAT SI VŮZ                                                    NABÍDKA VOZŮ K ZAPŮJČENÍ

 

Zdroj: kudyznudy.cz