Potřebujete si odpočinout a nechat se hýčkat?

Půjčte si náš obytný vůz, vydejte se na neobyčejnou cestu a zažijte kouzelné chvíle plné relaxu a přírody.

 


Wellness plácek u Lesa Království

Představte si skvěle vybavený kemp s veškerým zázemím, u lesa a přehrady a to celé pouze pro vás. Super relax i v zimním období. K dispozici je ohniště, dřevo, pergola, bazén, luxusní finská sauna s odpočívárnou, hot tube s jacuzzi, trampolína, dětský domeček, skluzavka, houpačky, dlouhé lano na šplh.  Určitě vás zaujme luxusní výřivka a sauna, která láká už na první pohled.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Starý sad v Pošumaví

Pozemek leží cca 6 kilometrů vzdušnou čarou od řeky Otavy a hradu Rábí v naprosto klidné lokalitě na konci malé vesnice a na okraji přírodního parku Buděticko. Skvělé výchozí místo do okolní krajiny i pro výlety na nedalekou Šumavu. Louka se nachází přesně na přelomu Brd a Šumavy ve zvlněné, turisty neprávem méně navštěvované krajině. Okolí je ideální pro pěší toulky a hlavně cyklistické výlety. Kdo chce využít jen klidu k odpočinku, tak je zde krásný výhled do okolní krajiny, který si můžete užít třeba i ze sauny.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

U Vodního kola

Zahrada se nachází na samotě v obci Mikulášovice, v blízkosti Českého Švýcarska. Utečte od každodenního stresu, zaposlouchejte se do tekoucí vody, klapání vodního kola a  bzučení včel. Za poplatek je možné navšívit pojízdnou saunu na kolečkách. U Vodního kola je dostatek prostoru na to vyrazit s partou přátel a užít si pořádnou dávku zábavy, ale i odpočinku.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Dolní Morava- louka se stromy a krytým přístřeškem

Jedná se o osázenou louku v naprostém soukromí  a s nádherným výhledem na pohoří Kralického Sněžníku. Na louce je nově postaven krytý přístřešek nad ohništěm.
Velkým lákadlem je finská cedrová sauna, která je 150 m od louky u domu majitele na stromě. 

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Zahrada pod Zelenou Horou

Zahrada za Zelenohorskou poštou - Museem veteránů v Nepomuku, pod zámkem Zelená Hora. Součástí zahrady je i koupací jezírko a v blízkosti je wellness i pivní lázně.
V areálu Zelenohorské pošty naleznete mimo Musea veteránů a dalších expozic i sezónní kavárnu, malé dětské hřiště či rybníček plný kapříků.
 DOZVĚDĚT SE VÍCE

Beskydy – s bazénem i wellness

Pozemek na samotě v lese je ideální pro pobyt rodin s dětmi i pro pobyt párů. Jedná se o velmi klidné místo, na zahradě je od 1.května do 1. října vyhřívaný bazén s teplotou vody 30°C. Součástí zahrady je také krytá pergola se zahradní kuchyní s plynovým grilem, temperovanou společenskou místností s promítáním. Po dohodě  s majitelem  je možné využit privátní wellness.

DOZVĚDĚT SE VÍCE  

REZERVACE     NABÍDKA OBYTNÝCH VOZŮ K PRONÁJMU 

 
 
Zdroj: bezkempu.cz
Wellness plácek u Lesa Království Wellness plácek u Lesa Království
Starý sad v Pošumaví Starý sad v Pošumaví
U Vodního kola U Vodního kola
Dolní Morava - Louka Dolní Morava - Louka
Zahrada pod Zelenou Horou Zahrada pod Zelenou Horou
Beskydy - s bazénem i wellness Beskydy - s bazénem i wellness