Každý očekáváme od obytného vozu něco jiného, někdo dává přednost spaní na střeše, jiný si potrpí na luxus pětihvězdičkového hotelu. Někdo má raději poznávací dovolenou, jiný zase pobyt u moře. Dokážeme uspokojit potřeby každého z vás...

Naše flotila se neustále rozrůstá, k pronájmu nabízíme téměř 30 obytných vozů. Pro větší přehlednost jsme pro vás vozy rozdělili do třech kategorií. Vyberte si, které vám budou nejlépe vyhovovat. Každá z kategorií se hodí na jiný typ dovolené. Věříme, že nové členění pomůže v hledání idálního vozu pro vaši nezapomenutelnou dovolenou.

1) KATEGORIE TRAVEL

Již od 1.900 Kč vč. DPH denně

Pokud rádi cestujete z místa na místo, každý den spíte někde jinde nebo cestujete po městech, je tento typ obytného vozu přesně pro Vás. Je vhodný na poznávací dovolenou po Čechách nebo Evropě, neboť umožňuje cestovat vyšší cestovní rychlostí.

Jedná o vozy prémiové německé značky Hymer na podvozku malé dodávky FIAT Ducato nebo vůz Volkswagen California Coast s pohonem 4 Motion. Vozy mají výklopnou střechu se spaním na střeše, díky čemuž jsou uvnitř velmi prostorné. K dispozici máme 6 nových vozů Hymer a 1 zánovní vůz Volkswagen California Coast s úspornými a výkonnými dieselovými motory.

Vozy Hymer jsou určeny na komfortní cestování až 4 osob, s různými dispozicemi. Jsou vhodné pro úplné caravanové začátečníky. Tato kategorie vyniká velkým vnitřním prostorem, má WC, koupelnu se sprchou a umyvadlem, sporákem, dřezem a také velkou chladničkou. Neztratíte se díky integrované navigaci a některé vozy mají i couvací kameru pro snadné a bezpečné parkování. Najdete zde také spoustu odkládacích prostor. Vozy kategorie Travel jsou přitom menší, mají nízkou spotřebu, dobře se s nimi manévruje a parkuje. I díky tempomatu je to ideální volba pro putovní typ dovolené. Samozřejmostí je u nás WiFi připojení na internet. Některé naše vozy kategorie Travel jsou vybaveny pro Váš komfort automatickou převodovkou a tažným zařízením. Všechny mají motorovou klimatizaci.

 

V kategorii Travel na Vás čeká 7 vozů - Majkl, Denis, Fanda, Tibor, Artur, Robin, Volkswagen California Coast.


2) KATEGORIE FAMILY

Již od 2.500 Kč vč. DPH denně

Chcete zažít s rodinou, dětmi či přáteli nová dobrodružství a plánujete hodně cestovat, nebo naopak trávit hodně času na jednom místě?  

Do této kategorie spadají naše kvalitní obytné vozy německé značky Bürstner –polointegrované vozy a vozy s alkovnou. Jsou komfortně vybavené, určené pro 4-6 osob na jízdu i na spaní. Máte zde WCkoupelnou, sprchou a umyvadlem. Samozřejmostí je velká lednička, sporák a dřez. Mají zpravidla velkou garáž, kde převezete hodně nákladu. U některých vozů velký vnitřní prostor vzniká díky spouštěcím postelím, které za jízdy nezabírají místo. Pro snadnou manévrovatelnost mají všechny vozy couvací kameru a jsou vybaveny navigací. Pro pohodlí nejenom Vašich dětí máte k dispozici WiFi připojení k internetu po většině zemí Evropské unie. Na integrovaný nosič kol umístíte pohodlně až 4 jízdní kola na Vaše cyklovýlety. V letních měsících oceníte venkovní markýzu a motorovou klimatizaci. V zimě naopak oceníte Zimní paket vč. vyhřívaných sedaček pro zimní caravaning.

  

V kategorii Family na Vás čeká 11 vozů – Bruno, Jakub, Josef, Filip, David, Kamil, Eliáš, Hugo, Adam, Karel, Max


3) KATEGORIE PREMIUM

Již od 3.050 Kč vč. DPH denně

Pokud máte na dovolené rádi pohodlí, komfort a luxus, využijete naše prémiové integrované obytné vozy německé značky Bürstner ve verzích Viseo a Lyseo, všechny s automatickou převodovkou.

Vozy pohání úsporné a přitom výkonné dieselové motory. Poskytují velký prostor pro 4 cestující a vše mají nadstandardně vybavené včetně velké koupelny, plynového vařiče a ledničky s mrazákem. Velikostně patří mezi naše největší obytné vozy s velkou garáží pro všechny Vaše věci, které na dovolené potřebujete. Některé vozy mají například integrovanou klimatizaci nejenom od motoru, ale i komfortní elektrickou klimatizaci v obytném prostoru. Kromě plynovaného vařiče mají některé i mikrovlnnou troubu. Tempomat, držák na 4 kola a prostorná garáž je standardem, stejně tak komfortní navigace a couvací kamera. Pro Váš odpočinek mají k dispozici komfortní markýzu a stabilizační zadní nohy. Můžete s nimi vyrazit i na zimní caravaning díky Zimnímu paketu vč. vyhřívaných sedaček. O své cennosti se nemusíte bát díky integrovanému trezoru. Pokud potřebujete vzít s sebou vlek, některé jsou vybaveny i tažným zařízením. Budete stále na internetu díky našemu WiFi připojení k internetu po většině zemí Evropské unie.

 

V kategorii Premiumna Vásčeká na Vás 6 vozů – Cyril, Tomáš, Ricky, Vašek, Marco, Lukáš.

 

Máte na nás nějaké otázky? Neváhejte kontaktovat koordinátora půjčovny obytných vozů:

Martin Tesař
 tel: 46 46 45 186, mobil: 778 533 114