AKCE na červen: Pronájem jakéhokoliv vozu z naší nabídky za mimosezonní cenu!

Pokud plánujete vyrazit na cestu s rodinou nebo přáteli a hledáte pohodlné a flexibilní způsob dopravy, máme pro vás skvělou nabídku!

Naše půjčovna obytných vozu nyní nabízí zapůjčení obytného vozu za mimosezonní ceny. Užijte si pohodlný a luxusní způsob cestování, kdykoliv se vám zlíbí. Obytné vozy poskytují veškerý komfort jako doma a zároveň vám umožní objevovat nové destinace, být v přírodě a zároveň mít veškeré pohodlí u ruky.

 
Využijte tuto jedinečnou šanci a rezervujte si svůj obytný vůz ještě dnes! Nabídka platí do vyprodání kapacity, tak neváhejte a zarezervujte si své dobrodružství s BARTH Caravan!

 

Připomínáme, že v ceně pronájmu je zahrnuta elektronická dálniční známka pro Českou republiku. Abychom vám umožnili poznat co nejvíce zajímavých míst, nabízíme možnost bezplatného zapůjčení knižních průvodců na cesty. Jistě také oceníte bezdrátové WiFi připojení, které v každém voze poskytujeme zdarma.

ONLINE REZERVACE    KOMPLETNÍ OBSAZENOST 

*Podmínky akce: 

  • Akční ceny platí na všechny nově založené pronájmy vozidel v termínu od 7. 6. do 24. 6. 2024, nelze uznat zpětně na již založené rezervace.
  • minimální délka pronájmu jsou 3 noci
  • Slevu nelze sčítat s výhodami členství v BARTH Clubu

 


Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho koordinátora půjčovny obytných vozů:

 

Martin Tesař

 mobil: 778 533 114
Po - Pá: 8:00 - 16:00 hod.