NEPŘEHLÉDNĚTE AKČNÍ NABÍDKU NA ŘÍJEN !

Kempingový stůl a křesla zdarma

Cestujte s našimi obytnýmu vozy i na podzim, kdy se příroda zabarvuje do nejpestřejších barev. I když bude sychravo nebo deštivo, caravan je perfektním zázemím a zároveň dopravním prostředkem, s kterým můžete špatnému počasí ujet a přitom se budete stále cítit jako doma. Dovolená se Vám teď opravdu vyplatí, protože v porovnání s hlavní sezónou navíc jezdíte za nejlevnější mimosezónní ceny již od 1.500 Kč vč. DPH za den.

Jestliže si u nás v říjnu půjčíte obytný vůz nebo přívěs, v případě vašeho zájmu vám do garáže obytného vozu přibalíme i jeden kempingový stůl a polohovací křesla (křesla maximálně dle počtu míst k sezení v obytném voze). Požadované množství daného příslušenství je nutné zvolit již v rezervačním formuláři, částka za příslušenství Vám bude automaticky odečtena při potvrzení rezervace naším koordinátorem půjčovny.

Nezmeškejte tuto jedinečnou nabídku a rezervujte si nyní jeden z našich luxusních obytných vozů, akce se vztahuje na nově založené rezervace na měsíc říjen a platí pouze do 31.10.2020.

ONLINE REZERVACE    KOMPLETNÍ OBSAZENOST

Kontaktujte našeho vedoucího půjčovny karavanů:


Martin Tesař

 mobil: 778 533 114
PO - PÁ: 8:00 - 16:00 hod.