Když nedorazil sníh do Čech, tak vyrazte vy za ním!  Jestliže patříte mezi lyžařské nadšence a zároveň preferujete svobodné cestování, pak skvělou volbou může být vyrazit karavanem za sněhem.

Naše vozy jsou na cestu připraveny!

I když venku mrzne, vy si můžete užívat spoustu zábavy ve vyhřívaném obytném voze. Pro letošní zimní sezónu můžete vybírat obytné vozy ArturEliáš a Vašek
Nezbytnou výbavou jsou samozřejmě zimní pneumatiky, nezávislé topení, teplá sprcha, vyhřívaná garáž a v neposlední řadě soukromí a komfort. Sněhové řetězy jsou součástí standardní výbavy na zimu. Z volitelného příslušenství máte k dispozici rezervní plynovou láhev, nabíjecí stanici nebo elektrocentrálu.

 

Tipy kam vyrazit do zahraničí za sněhem:

Lyžařská oblast Tonale – Pont di Legno (Tyrolsko, Itálie)

V lyžařském středisku Tonale – Pont di Legno, ležícím v nadmořské výšce od 1200 do 3000 metrů, naleznete celkem 62 kilometrů sjezdových tratí. Z toho 10 kilometrů tvoří modré tratě, 40 kilometrů jsou červené a zbývajících 10 kilometrů je černých. Pro dopravu na sjezdovky jsou k dispozici 5 kabinových lanovek, 19 sedačkových vleků a 5 vleků. Dále je k dispozici jeden snowpark pro snowboardisty. Mezi nejvyhlášenější stellplatzy patří: Camping Presanella, Passo del Tonale, Brenta Dolomites nebo Stellplatz Ponte di Legno SP 29

 

Camping Ötztal Längenfeld  (Tyrolsko, Rakousko)

V okolí kempu Ötztal Längenfeld najdete několik běžeckých tras a zimních turistických stezek. Pro milovníky sjezdového lyžování je k dispozici bezplatný skibus, který je do deseti minut doveze do lyžařského střediska Sölden. Celé alpské údolí Ötztal láká svými 365 kilometry sjezdovek a 60 kilometry běžeckých tras. Kemp také disponuje saunou a v blízkosti najdete lázeňské centrum Aqua Dome.

 

Camping Grubhof  (Salzburk, Rakousko)

Kemp v hornaté krajině Berechtesgadenských Alp a pohoří Lofer v rakouské spolkové zemi Salcbursko je spojen s rozsáhlou sítí běžkařských a zimních turistických tras. Pro pohodlnou dopravu do lyžařského střediska Almenwelt Lofer je k dispozici bezplatný skibus. V zimních měsících si hosté mohou užít wellness centrum s saunou, lázněmi a fitness zařízením, a to zdarma.

 

Raději byste vyrazili do tepla?

Přemýšleli jste, jaké by to bylo cestovat karavanem do exotického ráje a zaparkovat svůj obytný vůz na pláži pod palmami? Neříkejte, že to nezní lákavě. Tyto destinace jsou však velmi vzdálené. Nicméně nemusíte být smutní, jelikož jen cca 300 kilometrů od Prahy, u našich sousedů, právě takový ráj můžete zažít. Navštivte Tropical Islands a vyrazte do ráje, kde se budete cítit skoro jako na Bali. 

Poblíž samotného hangáru se nachází kemp Tropical Islands. Nabízí téměř 100 samostatných parkovacích míst pro karavany, navíc si můžete vybrat z 20 luxusnějších míst s větším pozemkem k dispozici. Výhodou je, že pokud zvolíte ubytování v kempu, máte neomezený vstup do Tropical Islands, a to po celou dobu vašeho pobytu v kempu. 


Na rozlehlé písečné pláži o délce 200 metrů si můžete užít relaxaci nebo prozkoumávat tropický prales, kde najdete až 50 tisíců různých druhů dřevin a rostlin, které byly přivezeny přímo z džungle. Teplota vody v okolním tropickém moři dosahuje 28°C. Pokud toužíte po romantickém zážitku, nedaleko je laguna Bali s ještě teplejší vodou o 32°C. Vaše děti budou nadšené z dětského koutku Tropino Club, který nabízí širokou škálu atrakcí, a jistě ocení i nejvyšší tobogán v Německu. Volné chvíle lze trávit také hraním minigolfu nebo se proletět horkovzdušným balónem. To vše ve vnitřních prostorách hangáru.

 

 NAŠE VOZY V NABÍDCE                                                 KOMPLETNÍ OBSAZENOST                                                           CHCI REZERVOVAT 

 

Zdroj: https://www.tropical-islands.de/en