Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou s rodinou nebo přáteli, Lipno a okolí je ideální volbou. Skvělým místem na aktivní dovolenou je rodinný kemp Camping Frymburk s moderním zázemím přímo na břehu lipenského jezera s vodními atrakcemi, restaurací, animacemi pro děti v krásné přírodě a spoustou výletů v okolí. V okolí můžete navštívit zámky a hrady např. Český Krumlov, Vítkův Kámen, Rožmberk. 

15% sleva pro zákazníky BARTH Caravan

Kemp se 140 karavanovými místy se rozprostírá přímo na břehu největšího českého jezera  Lipno v blízkosti vesničky Frymburk. Parcely pro karavany a obytná auta mají všechny elektrické přípojky. Ze všech míst je výhled na vodu.

V kempu je vyžití pro děti i dospělé: jsou zde 3 velká dětská hřiště s pískem, vodní park s trampolínami, ledovou horou a skluzavkami, volejbal, stolní tenis, basketbal, půjčovna šlapadel, loděk, plachetnic, škola windsurfingu. V hlavní sezóně probíhají animační programy pro děti, cvičení a zumba, workshopy s tvořením a skleněnými korálky, show a taneční vystoupení.

Camping Frymburk leží v centru všeho dění na Lipně: přímo kolem kempu vede příjemná cyklo-inline stezka, po křížové cestě se projdete na vyhlídku nad celým Frymburkem, ve Frymburku se zabavíte při vodním lyžování - wakeboardingu, můžete se zde projet po Lipně výletní lodí, v Černé v Pošumaví jsou motokáry, paintball, lanový park, z Vyššího Brodu si můžete sjet Vltavu na raftech, na Lipně je vyhlídková Stezka v korunách stromů a bobová dráha.

 Více informací naleznete na www.campingfrymburk.cz .


 

Český Krumlov Český Krumlov
Rožmberk Rožmberk
Pohled na Frymburk Pohled na Frymburk
Plavby na Lipně Plavby na Lipně
Stezka korunami stromů Stezka korunami stromů