NEPŘEHLÉDNĚTE AKČNÍ APRÍLOVOU NABÍDKU - AŽ 2 DNY ZDARMA

+ Kempingový stůl a křesla jako bonus

Příroda se probouzí a to je skvělá příležitost vyrazit s naším obytným voze, za novými zážitky. I když Vás zastihne aprílové počasí, v bydlíku se budete cítit jako doma.  Dovolená se Vám teď opravdu vyplatí, protože v porovnání s hlavní sezónou stále jezdíte za nejlevnější mimosezónní ceny již od 1.500 Kč vč. DPH za den.

Jestliže si u nás v dubnu půjčíte obytný vůz nebo přívěs, v případě vašeho zájmu vám do garáže obytného vozu přibalíme i kempingový stůl a polohovací křesla zcela zdarma (stůl a křesla maximálně dle počtu míst k sezení v obytném voze). Požadované množství daného příslušenství je nutné zvolit již v rezervačním formuláři, částka za příslušenství Vám bude automaticky odečtena při potvrzení rezervace naším vedoucím půjčovny.

Podmínky akce: 

  • pro získání 1 dne zdarma zvolte v rezervačním systému dobu pronájmu na 5 dní nebo 6 dní (např. pronájem od středy do pondělí, kdy den převzetí a vrácení je považován za 1 den pronájmu)
  • pro získání 2 dnů zdarma zvolte v rezervačním systému 7 a více dní (např. týdenní pronájem od pondělí do pondělí, kdy den převzetí a vrácení je považován za 1 den pronájmu)
  • Při online rezervaci na našem webu systém nezohledňuje slevu, cena bude dodatečně upravena při potvrzení rezervace naším vedoucím půjčovny e-mailem nebo telefonicky
  • Vztahuje se pouze na nové pronájmy v termínu 4. 4. - 30. 4. 2022, nelze uznat zpětně na již založené rezervace
  • Slevu nelze sčítat s výhodami členství v BARTH Clubu

Nezmeškejte tuto jedinečnou nabídku a rezervujte si nyní jeden z našich luxusních obytných vozů.

ONLINE REZERVACE    KOMPLETNÍ OBSAZENOST

Kontaktujte našeho vedoucího půjčovny karavanů:


Martin Tesař

 mobil: 778 533 114
PO - PÁ: 8:00 - 16:00 hod.