Vyzkoušejte také oblíbenou formu home office...

                                                        ... a pronajměte si pojízdnou kancelář!

Zažijte to na vlastní kůži

V poslední době se home office stává běžnou součástí našich pracovních životů, ale kdo by si nechtěl zpříjemnit pracovní den. Co, když vám řekneme, že můžete každý den pracovat na jiném místě a ještě mít u toho krásný výhled. Půjčte si u nás obytný vůz, sbalte notebook a pojďte pracovat ve stylu "caravan office". Pokud patříte mezi ty, kteří si mohou dovolit ten luxus a pracovat odkudkoliv, vyzkoušejte to a nebudete litovat.

Jste online kdykoliv a kdekoliv díky bezdrátové WiFi ZDARMA

 V každém obytném voze je k dispozici WiFi router, který vám umožní být online nejen po České republice, ale kdekoliv po všech státech Evropské unie.  K dispozici máte zdarma několik GB dat v závislosti na délce sjednaného pronájmu. Když budete hodně zapáleni do práce a vyčerpáte data, zavoláte našemu specialistovi půjčovny a za poplatek  vám přidělíme další balíček dat. V obytných vozech je dostatek zásuvek takže můžete pracovat u jídelního stolu nebo třeba z ložnice. Vybraná vozidla jsou vybavena i venkovními zásuvkami.

Vyhraďte si čas na práci a zábavu

 Aby vše fungovalo a byli jste produktivní ve své práci, nezapomeňte si plánovat čas, kdy budete pracovat a kdy odpočívat. Nezdá se to, ale stanovení určitých hranic je velmi důležitý aspekt. Když nebudete dodržovat nastavený harmonogram, budete pak mít pocit, že neustále pracujete. Proto si vyhraďte čas na relax, odpočinek, dobré jídlo a pozoruhodné výhledy, které vám naše pojízdná kancelář umožní. Nezapomínejte na heslo: "Jaké si to uděláš, takové to máš."

Rozjeďte to a pojďte zažít home office neobyčejně. Jsme připraveni vám nabídnout téměř 30 obytných vozů, které vám skvěle poslouží.

KOMPLETNÍ NABÍDKA OBYTNÝCH VOZŮ K PRONÁJMU

 home office BARTH Caravan